اطلاعیه انجمن ملی پرتاب راکت ایران

از سه تیم رعد .آریان . شهاب در خواست می شود برای فردا هر کدام یک ناظر معرفی کنند .

قابل توجه تیم آریان =هنوز نسبت به توزین راکت های شما اقدامی نشده است سریعتر اقدام کنید .

قابل توجه تمامی تیم ها

سیستم هادی پرتاب برای هر کدام از تیم ها یکی است نسبت به استاندار نمودن لوله های هادی  پرتاب خود توجه داشته باشید در زمین پرواز هر تیمی که با مشکل روبرو شود ما از او امتیاز کم می کنیم .

قابل توجه دوستان لطفا همراه خود آب خنک .و مواد غذایی همراه بیاورید ممکن است انجمن در اخر مسابقات اقدام به پرتاب ازمایشی راکت  پرو فشینال  به نام کهکشان(( گالاکسی)) با وزن 5200 گرم نماید با توجه به وضعیت باد و هوا ساعت 19.22 دقیقه بهترین زمان پرتاب است .

مسابقات راس ساعت 1800 شروع و در ساعت 1900 برند ه گان تعین می شوند .

مسابقات راکت مدل با محفظه بار بعد از ماه رمضان و قبل از مهر ماه انجام می شود لطفا سریعتر طر ح  های خود را به دفتر انجمن بفرستید .

با تماسی که با انجمن بین الملی پرتاب راکت امریکا گرفته شده است لیست برندگان اولین دوره جام پرتاب راکت آریا در مجله اختصاصی انجمن پرتاب راکت امریکا  منتشر می شود .

هر نوع اطلاعیه از این وب لاگ به منزله اطلاعیه ابلاغ شده به اعضای انجمن است .و این وب لاگ در زمان مسابقات برای اطلاع رسانی به اعضا بکار می رود .

تشکر

از دوستانی که ما را در جهت نشر اولین مجله انجمن یاری می کنند در این جا تشکر می کنیم .

مقاله موتورهای بوستر منتشر شد و در انجمن موجود است .

مقاله موتورهای هیبریدی  در حال انتشار و چاپ است وبه علت تیراژکم و غیره قابل استفاده بودن ان برای اعضای مبتدی فقط به مربیان داده می شود در صورت علاقه خودتان کپی بگیرید .

مقاله محاسبات خرج انفجاری تمام شده است در صورت در خواست یک عدد موجود است که می توانید خودتان کپی بگیرید .

مقاله چگونه از ژیروسکوپ کمک بگیرم در حال نوشتن است از عموم تیم که در کار جمع اوری و ترجمه این مقاله هستند تشکر می کنیم .

مقاله استفاده از دوربین های بی سیم در راکت مدل اماده است چون مقاله به تعداد محدو د است از دادن ان به اعضای مبتدی معذوریم ولی می توانید خودتان از منشی گرفته و کپی کنید و حتما پس بیاورید .

مقاله محاسبات ریاضی نقط فشار تمام شد لطفا اعضای که دارند یکی را جهت ارشیو به منشی بدهند .بعد از کپی کردن بر می گردانیم

مقاله علل کاتو اماده است

مقاله محاسبه اپو ایج  اماده است

مقاله محاسبه قطر نازل در شرف چاپ است .

امید است بزودی با تکمیل مقالات چگونه موشک بسازیم انرا هم به صورت پاورقی در این وب لاگ و یا  به صورت یک کتاب منتشر کنیم   با توفیق خداوند انشالله